שאלות ותשובות

במקום לשלם את מלוא מחיר הרכב, ניתן לרכוש אותו בפריסת תשלומים נוחה באמצעות גוף מימון כמו בנק או חברת אשראי. רכישת רכב במימון מלא מאפשרת להתחדש ברכב ללא הון עצמי על בסיס החזר חודשי שהלקוח יכול לעמוד בו במסגרת הסכם תקופת המימון (כ-36 חודשים)

כל נהג מעל גיל 18 בעל הכנסה קבועה, עם תושבות לישראל, רשאי לרכוש רכב בחברתנו. כמובן שאנו נדאג להתאים לכל אחד את המימון הטוב ביותר עבורו.

מעבירים מסמכים נדרשים (3 תלושי שכר, במידה וקיימת הלוואה – ריכוז הלוואות, עובר ושב 3 חודשים אחרונים ותעודת זהות), בודקים את מסלולי המימון המשתלמים ביותר, מקבלים אישור מוועדת אשראי, בוחרים את הרכב הבא שלכם ויוצאים לדרך חדשה

כמובן. קפיטל מוטורס עובדת עם כל היצרנים והיבואנים בישראל ומאפשרת לקנות כל רכב חדש. 

תוכנית המימון הינה ל-36 חודשים ובסופה נזמין אותך להתקדם לרכב חדש. אם תרצה להישאר עם הרכב, תוכל לפרוס את היתרה לתקופה נוספת. כמו כן, הרכב בבעלותך מהיום הראשון ולכן ניתן לצאת מהעסקה בכל שלב על ידי מכירת הרכב לגורם שלישי ולהחזיר את ההלוואה. 

רכישת רכב דרך האתר:

  1. בוחרים רכב ולוחצים על כפתור ההזמנה
  2. שולחים מסמכים נדרשים
  3. מקבלים אישור מוועדת האשראי
  4. עוברים על כל הנתונים, התנאים והחוזה יחד עם הנציג
  5. מגיעים לסוכנות ויוצאים עם הרכב הנבחר

אנחנו מאמינים בשקיפות ולכן לא תמצאו אצלנו אותיות קטנות ונעשה כל שביכולתנו כדי שתקבלו את תוכנית המימון הטובה והגמישה ביותר. כמו כן, ניתן לצאת מהעסקה בצורה עצמאית בכל שלב על ידי מכירת הרכב וסגירת ההלוואה.

כמובן. העסקה שלנו מאפשרת לבעלי עסקים קטנים ובעלי חברות לרכוש את הרכב ולרשום אותו ברישום פרטי על שם הקונה (לא על החברה בע”מ – חשוב) ניתן לקבל חשבונית על שם בעלי החברה ובכך להזדכות בהוצאה מוכרת ובפחת בעבור ירידת הערך של הרכב.

קפיטל מוטורס מאפשרת לכל לקוח לשלוח תמונות ומסמכי הרכב הישן דרך האתר ולקבל הצעת מחיר לעסקת טרייד-אין תוך דקות. כמו כן ניתן להגיע עם הרכב הישן לסוכנות לקבלת הצעת מחיר מיידית.

אנו משביחים בהתאם לדוח הבדיקה על מנת להבטיח שהרכב עומד בדרישות התקינות והאיכות.

קפיטל מוטורס - סוכנות רכב בפתח תקווה

סטנדרט השירות שלנו

חברת קפיטל מוטורס מתהדרת בשירות בסטנדרט אמריקאי. אנו מקפידים להעניק ללקוח את חווית הרכישה הנעימה והקלה ביותר. חברת קפיטל מוטורס חרטה על דיגלה את השירות, האדיבות, האמינות והמקצועיות בכדי להבטיח לכם, הלקוחות, שקט נפשי ולהעניק לכם את האפשרויות לחלום ולהתקדם.

הגשמת החלום שלכם

חברתנו עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם מרבית הבנקים והיבואנים בישראל, על מנת להעניק לכם את עסקאות המימון הטובות ביותר ולאפשר לכם לבחור את הרכב שהכי מתאים לכם מתוך מגוון רחב של רכבים מכל הדגמים ובכל הקטגוריות.

להתחדש מתוך מגוון רחב

חברתנו מאפשרת ללקוחותיה לבצע עסקת טרייד-אין בתום התקופה ועל ידי כך מאפשרת להם להתחדש כל 3 שנים. אנו מעמידים בפניכם היצע רחב מאוד של רכבים חדשים ויד שנייה מעסקאות טרייד-אין קודמות מהם ניתן לבחור.

ניסיון של 18 שנה

היכרותנו העמוקה עם עולם הרכב והחוסן הכלכלי שלנו כחברה מצליחה, יציבה ומשגשגת, הן הסיבות שמאפשרות לנו להצהיר בפניכם: אצלנו תקבלו את התנאים הטובים ביותר לרכישת רכב חדש ובתנאי המימון האטרקטיביים ביותר בישראל.

ליסינג מימוני

אנו מודעים לכך שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו רכב חדש, לכן שינינו את כללי המשחק והשקנו את תכנית ”קפיטליס“ המהפכנית המציעה אפשרויות של עד 100% מימון ואופציה לטרייד-אין בתום השלוש שנים כך שתוכלו לבחור אם להתקדם לרכב חדש או להישאר עם הרכב הקיים ולפרוס את יתרת התשלומים מחדש.

מעוניין לקבל הצעה?
שלח פרטים ונחייג בהקדם..