טרייד אין פתח תקווה

טרייד אין פתח תקווה

יצרנים מובילים

בחרו את הרכב הבא שלכם מתוך עשרות דגמים

מגרש רכב בפתח תקווה

קפיטל מוטורס סניף פתח תקווה הוא מגרש מרכזי לעסקאות קנייה ומכירה של רכבים חדשים ורכבי יד שניה. ביצוע עסקת טרייד אין רכב מאפשרת לרכוש רכב יד שניה שמור כחדש בתנאים אטרקטיביים כולל מימון, ביטוח וכמובן טרייד-אין עבור הרכב הישן שלכם. 

מה זה עסקת טרייד-אין

עסקה זו מאפשרת להגיע לסוכנות עם הרכב הנוכחי ולהחליף ברכב חדש יותר. אתם תקבלו הצעת שווי עבור הרכב הישן שלכם ובהתאם לכך ייקבע מחיר נמוך יותר עבור הרכב החדש. מחיר הרכב הישן שלכם נקבע על פי מחיר מחירון ובהתאם למצבו (בעלות קודמת, יד, קילומטראז', מצב מכאני ומצב קוסמטי). ככל שהרכב הישן שלכם שמור יותר כך תקבלו תמורותו הצעת מחיר גבוהה יותר – מה שיפחית את עלות הרכב החדש.

טרייד אין פתח תקווה

היתרונות שלנו

חברת קפיטל מוטורס היא היחידה בעלת מגרש מכוניות בפתח תקווה אשר מאפשרת לקנות רכבים מכל הסוגים ומכל היצרנים. אנחנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק מול כל היבואנים בישראל.

אנו בוחרים בקפידה כל רכב המגיע אלינו מעסקאות טרייד-אין רכב לאחר בדיקת תקינות והשבחה. כמו כן, סוכנויות רכב בפתח תקווה עומדות על כך שלקוחויתיהן יגיעו לסוכנות כדי לקבל פרטים נוספים אודות מלאי הרכבים הקיים. אצלנו ניתן לראות את כל המידע עבור כל רכב שאתם מתעניינים בו כאן באתר ולקבל פרטים נוספים בווטסאפ או בטלפון לנוחיותכם.

לשיחה עם נציג בווטסאפ

קבלו הצעות מחיר, השוו בין דגמים, בדקו מה קיים במלאי ועוד יחד עם נציג בהודעת ווטסאפ

דגמים זמינים במלאי סניף פתח תקווה:

מעוניין לקבל הצעה?
שלח פרטים ונחייג בהקדם..